Hlasování o POTM May ZDE ;))
  
Jsem v soutěži o NEJLEPŠÍ FOTKU (5.kolo) - TADYYY!!

Leden 2010

Zápis Affíků n_n

31. ledna 2010 v 19:19 | Mary Sophie

No tak je to tady .. mám moc Affs, ale hodně z nich mi sem moc nechodí X_x je to škoda .. na zápis máte přesně týden .. od dneška .. 31.1 - 7.2 ( do 24:00 xD vyhodnocovat budu až v pondělí )

Pište jen sem ... jinde nepočítám n_n jestli někdo nebude moct, protože je na horách nebo má zákaz, samozřejmě akceptuju ..

Do komentů prosím napište :

1. Vaše přezdívka/nick
2. Adresa blogu
3. Proč chcete zůstat SB ??

Děkuju .. Vaše Mary Sophie

Vysvědčení

31. ledna 2010 v 11:45 | Mary Sophie
Takže ve čtvrtek jsme dostali vízo .. jsem na střední na gymplu a kromě jedniček mám 2 dvojky - matika a fyzika .. xD myslím že to není tak špatné .. samozřejmě babičce to nestačí, pokud nemám samé 1 je zle ... a když sem je minulý rok na konci měla ( na gymplu - 9.třída ), brala to jako samozřejmost .. no nic n_n

a co Vy ? jaké máte výsledky ??

Vaše Mary Sophie


Haiti - kampan

27. ledna 2010 v 16:52 | Mary Sophie |  Meryl Streep - videa
Jistě víte o strašných událostech na Haiti .. je sbírka pro pomoc těmto lidem .. do které se zapojila i naše láska Meryl ... tady ...


Děkuji : SB Merylce ... doufám že Ti to nevadí

Nějak se to komplikuje ( It´s complicated )

25. ledna 2010 v 20:37 | Mary Sophie |  Nějak se to komplikuje
Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho zničeho nic potkáte a bác ho… Najednou pochopíte, že stará láska nerezaví, a také zjistíte, že se to nějak komplikuje. Vítejte v romantické komedii Nancy Meyers, režisérky, jejíž příběhy pocházejí až na výjimky ze skutečného života, ač je to k nevíře.

"Psaní scénářů je pro mě jistou terapií, a proto do nich promítám tolik vlastních zážitků a zkušeností, i když v tomto případě musím přiznat, že jsem poměr s bývalým manželem nezkusila," říká Meyers. V tom se od své hrdinky (Meryl Streep) dost liší. Jane Adler má tři dospělé děti, prosperující restauraci a přátelský vztah s bývalým manželem Jakem (Alec Baldwin), jemuž už odpustila, že ji před deseti lety podváděl s výrazně mladší šťabajznou, kterou si vzal, sotva uschlo razítko na rozvodových formulářích. Šťastná to žena, bylo by možné říct, kdyby se u příležitosti synovy promoce ve společnosti exmanžela nezdržela víc, než by se slušelo. Co začalo jako nevinná večeře, pokračovalo několika litry vína, prokládanými vzpomínkami na to hezké z jejich společného soužití. Finále je asi zbytečné popisovat, ale bylo to hodně bouřlivé. Když Jane dospěla do stavu střízlivosti, uvědomila si jednu úžasnou věc. Právě se svým ex-manželem podvedla tu, s níž ji podváděl, když ještě nebyl ex. Nějak se to komplikuje? Připravte se na to, že to bude ještě složitější, neboť ani Jane není úplně bez závazků, protože ji aktuálně uhání bytový architekt Adam (Steve Martin), jenž měl původně navrhnout pouze její kuchyň. Jeho aktuální návrhy jsou mnohem odvážnější, ačkoliv si čím dál víc uvědomuje, že se asi ocitl uvnitř velmi bizarního milostného trojúhelníku.

Už od prvních řádek scénáře si Nancy Meyers vysnila, že hlavní roli bude hrát Meryl Streep. "Když jsem si představila, jak by se ona zachovala v těch šílených situacích, pomáhalo mi to příběh posouvat dál. Byla mou velkou ispirací. Když souhlasila s tím, že tu roli vezme, spadl mi kámen ze srdce," přiznává režisérka, která prý neměla žádný záložní plán. Otázkou je, zda tak úspěšný tvůrce, který stvořil komediální hity jako Po čem ženy touží, Prázdniny a Lepší pozdě nežli později, nějaký záložní plán vůbec potřebuje, protože: Kdo by nechtěl hrát v "romantické komedii roku"?

It's complicated

24. ledna 2010 v 17:30 | Mary Sophie


Zlatý globus

21. ledna 2010 v 17:50 | Mary Sophie |  Ocenění
Merylka vyhrála Golden Globe .. tady fotka + videa ...

Předávání cen ..

19. ledna 2010 v 16:57 | Mary Sophie |  Meryl Streep - videa

Meryl a Sandra ??

17. ledna 2010 v 20:04 | Mary Sophie |  Drby
Asi jste si už všimli, že na internetu koluje zpráva že Meryl a Sandra jsou lesby . Důkaz má být fotka vyfocena na předávání Choice Movie Adwards ...

Kde jsem byla ??

17. ledna 2010 v 19:35 | Mary Sophie
Strašně se omlouvám že jsem tady nebyla celý týden, ale byla jsem na lyžáku a jaksi jsem Vám nestihla napsat .. nezlobte se prosím !

Kdy se Vám uzavírají známky ? nám tento pátek .. ještě musím máknout na zemplu a mám to .. ach jo

Mimochodem .. mamka byla v kině na jakémsi filmu a přinesla mi plakát Julia a Julia .. super film ... mám ho vylepený v pokoji n_n zatím se mějte

Vaše Mary Sophie

Moje přezdívka xD

7. ledna 2010 v 15:00 | Mary Sophie
Strašně se mi moje přezdívka líbí .. jak mi zapadá to toho co mám ráda n__n někteří víte jak vznikla... a kdo ne a zajímá ho to ....

Měli jsme 2 kočky ( teď už jen jednu, druhá je u babičky) a ty se jmenují Mary a Sophie ..

Miluju Meryl Streep .. její pravé jméno je Mary Louise Streep .. můj nejoblíbenější film od ní je Sophiina volba, kde je její postava Sophie ..

:DD

Moje filmy s Meryl

6. ledna 2010 v 15:00 | Mary Sophie
Moje sbírka ♥♥ (aktualizace - 7.1.2011)

Především nikomu neublížím (First do not harm)
Kramerová versus Kramer (Kramer vs. Kramer)
Prime
Tanec na konci léta (Dancing at Lughnasa)
Holocaust
Adaptace (Adaptation)
Manchurianský kandidát (The Manchurian candidate)
Temná hmota (Dark Matter)
Zamilovat se (Falling in love)
Pohlednice z Hollywoodu (Postcards from the Edge)
Ďáblice (She-devil)
Svedení Joea Tynana (The Seduction of Joe Tynan)
Hořkost (Heartburn)
Lovec jelenů (The Deer hunter)
Sophiina volba (Sophie's Choice)
Vzpomínky na Afriku (Out of Africa)
Smrt jí sluší (Death Becomes Her)
Dům duchů (The House of the Spirits)
Divoká řeka (The River Wild)
Madisonské mosty (The Bridges of Madison County)
Marvinův pokoj (Marvin's Room)
Hodiny (The hours)
Bratři, jak se patří (Stuck On You)
Andělé v Americe (Angels in America)
Zítra nehrajeme! (A Prairie Home Companion)
Ďábel nosí Pradu (The Devil wears Prada)
Řada nešťastných příhod (Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events)
Ten večer (Evening)
Odvlečen (Rendition)
Hrdinové a zbabělci (Lions for Lambs)
Mamma mia !
Pochyby (Doubt)
Julie a Julia

Příští dny ...

5. ledna 2010 v 19:56 | Mary Sophie
Nezlobte se prosím na mě, ve středu a čtvrtek tu na 100% nebudu x(
Musím se moc učit ... na čtvrtek chemii a občanku a v pátek píšeme 3 pololetky !! z matiky, něminy a ajiny .. no to bude makačka. Každopádně se objevím v pátek po škole n_n ... jo a narychlo jsem ztloukla články, takže něco tady bude ...

Vaše Mary SophieThe Sunday Times - 2009

2. ledna 2010 v 21:36 | Mary Sophie |  scans 2009
article-londonsundaytimes-dec2009-01.jpg (313 KB) article-londonsundaytimes-dec2009-02.jpg (318 KB) article-londonsundaytimes-dec2009-03.jpg (229 KB) article-londonsundaytimes-dec2009-04.jpg (276 KB)

Silvestr ...

1. ledna 2010 v 13:50 | Mary Sophie
No .. včera teda nic moc x( strašně jsem chtěla být s přáteli a místo toho jsem byla se sestřenkama, bratrancem a ségrou. Oni se bavili, skákali a vřešteli do půlnoci a já byla zalezlá s mobilem a třeštila mi hlava .. no snad bude příští rok lepší .. mimochodem dostala jsem další DVD s Meryl (od tety k Vánocům) .. Ten večer :DD jsem strašně štastná ..

Tak snad jste si užili víc ... papa

Vaše Mary Sophie